O firmie

W firmie rodzinnej KAM-TRAL kamień jest żywiołem od ponad 20 lat.

Zdobyte doświadczenie pragniemy Państwu zaprezentować w postaci wysokiej jakości wyrobów i usług.

Oferujemy Państwu pełen zakres projektowania, wykonywania i montażu nagrobków kamiennych, jak również innych wyrobów z kamienia, m.in. kominków, parapetów, blatów kuchennych, schodów i podłóg.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wciąż udoskonalamy naszą ofertę, stawiając na rozwój osobisty, unowocześnienie i rozszerzenie parku maszynowego, wdrażanie nowych technologii (komputerowe modelowanie 3D), a także realizacje wielu oryginalnych projektów.

Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, a dzięki współpracy z szeroką grupą dostawców posiadamy bogatą ofertę materiałów. Jesteśmy również wykonawcami zamówień specjalnych, jak na przykład monumentalnego pomnika Henryka Sienkiewicza w Kielcach, według projektu prof. Gustawa Zemły.

Dzięki rodzinnej atmosferze, profesjonalnej i doświadczonej kadrze oraz szerokiej gamie najnowocześniejszego sprzętu i narzędzi, współpraca z Nami przebiega sprawnie, spełniając wszelkie wymagania klientów.
Każdy projekt i zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem i motywacją do doskonalenia naszego kunsztu. Rezultatem zadowalającego wykonana usług jest powiększające się grono naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i odwiedzenia naszej firmy!